Červenec 2011

Naposledy?

12. července 2011 v 15:03 | TeReSzka |  My DiaryJe zvláštní si po čtyřech letech strávených působením na tomto blogu pročítat mé staré články. Jak jsem myslela, jak jsem psala, jak jsem se snažila o co největší návštěvnost.
Vytřídala jsem spoustu designů, spoustu "blogových zaměření". Byla jsem posedlá Muzikálem ze střední, Ewou Farnou, Miley Cyrus a nakonec upíry (Twilight) nebo třeba polobohy (Percy Jackson). Návštěvnost byla nejdříve hodně nízká, pak neobyčejně vysoká a teď je zase téměř nulová.Měla jsem období, kdy jsem články přidávala každý den i období, kdy jsem přidala jen jeden za týden. Měla jsem SB, později Affs. Zkoušela jsem vyrábět designy, bannery i animace,..
Teď to všechno nejspíš končí.
Možná z toho jsem smutná, možná ne. Vždycky ale budu ráda, když se někde znovu potkám s těma, co můj blog přes to všechno nepřestali navštěvovat. Ať už na jejich blozích nebo jinde na internetu. Jsem zvědavá jestli mi to bude chybět, ale vzhledem k tomu, že moje návštěvnost je teď opravdu na bodu mrazu a k tomu, že už ani moc nemám čas, asi ne.
Před chvílí jsem si pročítala všechny své články. Divím se, jak trapná jsem občas byla, ale bal to čert. Bylo mi tu fajn... Je dost možné, že se ještě vrátím a začnu znovu fungovat ať už jako Twilight maniak jako doteď nebo jinak. Blog nikdy nesmažu... Je tu tolik vzpomínek, že bych to nedokázala :)
Děkuju za všechno.

Tak teda na shledanou...

TeReSzka