Listopad 2010

Déjà vu

25. listopadu 2010 v 19:31 | TeReSzka |  My Diary
Už jste to někdy zažili?? Ten silný pocit, jakoby se něco už stalo a teď to probíhá zase? Mluvili jste s kamarádem / kamarádkou a najednou přesně věděli, co řekne, protože už se to "někdy odehrálo"? Tak přesně tohle je Déjà vu
Někteří lidé tvrdí, že jsou to všechno vzpomínky na náš "život před životem", "minulý život". Jiní si zase myslí, že se jim o tom kdysi dávno zdálo a teď se to vyplňuje. Pro mě osobně je to spíš záhada. Stalo se mi to už několikrát, ale vždycky, než jsem si to stačila uvědomit, to skončilo. Opravdu to nechápu. Spíš se ale přikláním k té snové teorii. Že se mi o tom zdálo. Prostě mi to tak příjde, nevím...
...myslím si ale, že to bude navždycky záhada. Anebo se dá zjistit, proč se nám děje Déjà vu?
tereszka.blog.cz
TeReSzka

Přibudou články!

22. listopadu 2010 v 19:23 | TeReSzka |  My Diary
tereszka.blog.cz
Blog mě zase začíná bavit. Sice už to není takové, jako to bylo předtím...nejsem takový fanatik do blogu, ale je to pokrok od dřívějška :) Baví mě psaní na blog, hodnocení filmů, vkládání písniček.
Už mi ani tak nevadí, že jediný, kdo sem chodí a čte to je moje SB Monyys <3. Prostě jsem se smířila s tím, že na mě všichni zapomněli, když jsem tu nebyla. Nevadí mi to.
Na střední je fajn, spoustu nových lidí, samozřejmě. Jen ale jen pár, co jsem si oblíbila, což je trošku škoda. Jsme tam úplný "babinec" :D Žádný kluk. Byl tam sice jeden, ale přešel do jiné třídy protože buď za a) chtěl mít ve třídě i nějaké kámoše anebo za b) ho štvaly ty holčičí kecy. Spíš se přikláním k té první možnosti, ale je docela pravděpodobná i ta druhá :)). 
No, takže oficiálně oznamuju, že články budou zase přibývat. Sice pomaleji než předtím, ale alespoň něco, ne? :)

TeReSzka

Tak to byla bomba! :)

21. listopadu 2010 v 11:50 | TeReSzka |  My Diary
tereszka.blog.cz

Včera jsem byla v cinestaru na Harryho Pottera 7: Relikvie Smrti. A můj názor je ten, že to je zatím nejlepší díl z těch, co jsou. Fakt dost dobré a je to hodně podle knížky, za což jsem ráda. Hodně věcí tam je přesně tak, jak jsem si představovala a to je super! Jediné, co mi vadilo byl fakt, že Hagrida nadaboval někdo jiný. Ale to můžu úplně pominout, protože je tam Hagrid jen na začátku a pak už ne. 
Kdybych měla jmenovat, co se mi líbilo, zabralo by to příliš moc místa, a tak jen napíšu, že se mi to líbilo celé. Odshora až dolů. Ron (Rupert Grint) dostal víc prostoru se vyjádřit a povedlo se mu to. Harry (Daniel Redcliffe) se taky občas usmál, což je pokrok a Hermiona (Emma Watson) je prostě skvělá :)
Mé hodnocení: 9/10 :)

TeReSzka

Nový vzhled blogu

20. listopadu 2010 v 10:22 | TeReSzka |  My Diary
Ti, kdo můj blog i přes mou "aktivitu" navštěvují, si asi všimli, že jsem změnila design. Chtěla jsem něco světlejšího, Vánočního a hlavně už ne s Twilight :D Protože mi ten design už lezl krkem :)) Mám Tw ráda, ale je to jedna z mnoha věcí, co mám ráda :)
Design mám od mého stále věrného Sbéčka Monyys <3 A jsem jí za to, samozřejmě, vděčná. 
Tak snad se líbí :))

tereszka.blog.cz

Harry Potter 7: Relikvie Smrti

18. listopadu 2010 v 7:30 | TeReSzka |  My Diary
Po dlouhé době se vracím :)
Koukala jsem tady na svoje články a zjišťuju, že jsem tu už fakt jenom hrozně málo. Mě to prostě přestalo bavit. :(( V červenci jsem přidala 36 článků, v srpnu 5, září 4, říjen 3 a v listopadu je tohle můj první článek....
V sobotu se chystám do kina. Na Harryho Pottera 7: Relikvie smrti. Neskutečně se těším, a tak jsem sem chtěla přidat trailer...samozřejmě česky. Je fakt skvělý a podle mě ten film bude hodně přesně udělaný podle knižní předlohy. Přesně tak jsem si to všechno představovala, když jsem to četla.
Hezké pokoukání :)

TeReSzka