Září 2010

The Vampire Diaries

26. září 2010 v 17:16 | TeReSzka |  My Diary



Nepřipadá vám ten Damon z the Vampire Diaries prostě k sežrání?! :D
Mě totiž jo!! :)
Kamaráda mi to doparušila a tak jsem to začala číst, Dost hodně mě to chytlo. Tak jsem se koukla i na seriál...a to mě chytlo ještě víc, díky padouchovi Damonovi (Ian Somerhalder) :)
Mooc se mi líbí :o)

Poslední píseň

23. září 2010 v 15:08 | TeReSzka |  My Diary
tereszka.blog.cz


Viděla jsem film "the Last Song".
Hlavní herečka: Miley Cyrus
Úspěšnost u mě: 9/10
Jediné, co bych tomu vytkla je to, že to je hrozně smutné. Posmrkala jsem u toho snad všechny kapesníky a vylila potoky slz :D :) Jinak to je opravdu úžasné a prostě nechápu, proč to stáhli z českých kin :) Všem to doporučuju. Klidně i těm, co nemají Miley rádi :) Je to skvělé :)) a Miley to fakt dost dobře zahrála :))

Nová škola

15. září 2010 v 16:36 | TeReSzka |  My Diary
Tak teda první článek po mém rozhodnutí.
1.září jsem byla poprvé v nové škole. Dojíždění je šílené, musím vstávat v pět ráno, ale to se dá zvládnout. Krnov, to je úplně jiné místo než na jaké jsem do teď byla zvyklá. Nevím proč, ale zdá se mi takové tmavé :D Ale už jsem si zvykla. Na dojíždění i na "tmavý" Krnov. Spolužačky jsou celkem fajn i když by mohly být o dost lepší.
Na blog opravdu nemám vůbec čas. Ze školy jezdím většínou pozdě, pak se musím učit no a pak už na to nemám ani čas.
Tak tak to je.
Stejně už to tady nikdo nečte. za 11 dní, co tady mám článek s mým rozhodnutím, k němu napsali jen dva lidi, což mě mrzí, ale vím, že je to částečně i má vina. Stejně jsem byla na malou návštěvnost zvyklá :)

Rozhodnutí

4. září 2010 v 17:17 | TeReSzka |  My Diary
Když se člověk pro něco rozhodne a pak to udělá, často toho lituje. Nechci litovat toho, že bych tenhle blog zrušila. Proto to neudělám. I když bych možná měla, protože mi k minulému článku napsalo jen 5 lidí, což je dost chabé ://
Musím z toho ale udělat nějaký kompromis. Je to proto, že teď jezdím na můj vkus docela pozdě ze školy... je to buď ve čtvři nebo v pět. A pak se ještě budu muset učit, dělat úkoly,... času bude málo. Tak nevím jak budu blog stíhat.
Ani nevíte, jak dlouho jsem se rozhodovala, že tenhle článek napíšu. Dlouho. Vůbec se mi nechtělo.
Ani zítra, ani za týden, ani za měsíc se mi moc nebude chtít tady chodit přidávat věci a psát.
Můj kompromis zní takhle: BUDU sem chodit, ale už tu moc nebudu přidávat TwNovinky. Na to není čas ani nálada. Víc než to sem budu PSÁT. Prostě takové ty kecy.
SB - Koho moje kecy nebaví, klidně si mě vymažte. Nevadí mi to. Stejně k vám nechodím, za což se omlouvám. A na někté z vás mám facebook, takže se můžem kontaktovat tam.
Tak tohle je moje rozhodnutí. Docela bych uvítala víc než pět názorů :)
Zatím se mějte krásně,
TeReSzka