Srpen 2010

Konec?

31. srpna 2010 v 11:31 | TeReSzka |  My Diary
tereszka.blog.cz
Ano je to tak.
Tak moc, jako ještě nikdy před tím, uvažuji o zrušení toho blogu. Napořád.
Už mě to ani nebaví, vyhledávat informace o Twilight a dávat je sem. Už mě ani nebaví sem psát. Prostě mě to už nebaví vůbec. Ani jsem teď o prázdninách na blog pořádně neměla čas.
Nejspíš zruším tenhle blog a zůstanu jen u mého druhého blogu. Designy mě přece jen baví víc, než tenhle blog. Vydržela jsem to tu s ním pěkně dlouho. 3 roky. Návštěvnost se zvyšovala, ale i když jsem jela na maximum, nikdy nebyla dost dobrá.
Když jsem ale založila druhý blog - ten s designama, okamžitě přišla i velká násvštěvnost. Není sice největší, ale v porovnání s tím, co jsem měla tady je teda opravdu velká.
Nebaví mě spamy. Nebaví mě reklamy, co mi tu každý píše. Nebaví mě návštěvnost. Nebaví mě SBéčka, které ani nenapíšou. Nebaví mě ANTI-twilight lidi, co akorát nadávají. Nebaví mě lidi, co jen přijdou a chcou někde hlasovat. Nebaví mě tenhle blog.
Je sice SBéčko, o které bych opravdu nechtěla přijít, ale věřím, že bychom byly v kontaktu i dál. Doufám.
Zítra nastupuju na novou školu a určitě na to nebudu mít ani čas ani náladu...
...zatím, pozastavuji.

Jedu na tábor = POZASTAVENÍ

6. srpna 2010 v 11:44 | TeReSzka |  My Diary
tereszka.blog.cz
Myslím, že nadpis a obrázek mluví za všechno. Zítra jedu na tábor na 14 dní, což znamená, že tady nebudu! Prosím SB, aby si mě nemazaly, protože není důvod.
Letos se na tábor moc netěším, ale co nadělám, když už je to zaplacené, že? Žádné články jsem napřednastavovala, protože by to akorát vyvolalo mylnou představu o tom, že tu jsem. Mějte se tady krásně :) Já doufám, že se taky budu mít hezky.
Loučím se s vámi :D :)
TeReSzka

Harry Potter and the Deathly Hallows

5. srpna 2010 v 12:50 | TeReSzka |  My Diary

Ta hudba na začátku..naprosto dokonalé. Miluju Harryho Pottera :) Všechny díly. A nehorázně se těším až to bude v listopadu v kině :) Četla jsem sedmičku, takže vím, že se mám fakt na co těšit :))
Achhh....nedočkám see :)

Sterling Knight

3. srpna 2010 v 19:08 | TeReSzka |  My Diary
tereszka.blog.cz // Sterling Knight
Tak dneska jsem se sešla s kamarádkou, která chodí na stejnou střední, na kterou teď půjdu já. Všechno mi o ní pověděla, všechny detaily ať jsem informovaná, takže jsem moc moc ráda, protože bych se asik bála, že se tam hned první den ztratím. Ta škola má totiž dvě budovy a každá je na jiném konci ulice, no a jak vyjdu z vlaku, tak by bylo blbé nasměrovat si to hned prvního září do úplně jiné budovy :D že?
Takže jsem ráda, že mám někoho, kdo tam je a všechno mi řekl.
Jinak jsem viděla film StarStruck (Rande s hvězdou) a příjde mi to jako skvělý film. No a Sterling Knight...mmm..:D* žeru ho, naprosto.
Tak jsem si o něm hledala informace a tak, tak jsem zjistila, že hrál v jednou díle Hannah Montany, tak jsem se hned na ten díl koukla :D A pak jsem se dověděla o jeho roli v seriálu Sonny ve velkém městě(nevím, proč je to tak přeložené, když se to jmenuje Sonny with a Chance - Sonny s šancí). No, tak jsem na to začala koukat..je to celkem blbost :D Ale i sranda...a ON..:D Hraje tam takového tupce :D Ale nevadíí...


Camp Rock 2 vládne světem!

2. srpna 2010 v 7:52 | TeReSzka |  My Diary
Nadpis nelže :D
Song z Camp rocku je už přezpívaný nejmíň do 2 jazyků a těmi jsou čeština a polština.
Mě osobně se to líbí nejvíc anglicky, pak polsky a až nakonec česky :D No jo no, Bendiga snáším nejhůř.
Dávám vám to sem i ke stažení, kdybyste chtěli :)

Tady je originál:
Camp Rock 2 - Wouldn't change a thing
-->STAHUJ<--

Polsky:
Ewa Farna & Kuba Molęda - Nie zmieniajmy nic
-->STAHUJ<--

A Česky:
Ewa Farna & Jan Bendig - Stejný cíl mám dál
-->STAHUJ<--


Tak, která se líbí nejvíc vám?